JBCB u Agaty

JBCB u Agaty

W pewien chłodny lutowy wieczór elitarna grupa klubowiczów odwiedziła Kuchnię Agaty. Jak się okazało w trakcie przygotowywania potraw było gooooooorąco, smacznie i zdrowo 🙂 A to wszystko okrasiliśmy świetną atmosferą i nie jedną szczyptą śmiechu.

Pani Agata Jędraszczak, która jest twórczynią brandu Kuchnia Agaty, przygotowała dla klubowiczów moc gastronomicznych atrakcji. Pieczone kapary, panierowanie kaczki, czy sałatka warzywna w stylu fusion, to tylko niektóre przysmaki, które grupa przyrządziła samodzielnie w trakcie warsztatów!

Spotkania JBCB, to nie tylko oficjalne śniadania – mówi Maciej Dąbrowski, wice-prezes Juventus Business Club Bydgoszcz – ale również takie spotkania jak to! Chcemy integrować się i tworzyć świetną atmosferę wewnątrz naszej grupy. Po ciężkim tygodniu pracy, każdemu biznesmenowi przydają się takie chwilę odstresowania i dobrej zabawy – dodaje członek zarządu.

Wieczór w kuchni zakończył się w wybornej atmosferze i z pewnością już niedługo powtórzymy nasze odwiedziny, tym razem z letnim menu w tle.

Zapraszamy do delektowania się członkostwem w Juventus Business Club Bydgoszcz!