Lato z J Business Club rozpczęte

Lato z J Business Club rozpczęte

Czerwcowy meeting przedsiębiorców to kolejni członkowie, nowe projekty oraz naturalnie gorąca atomosfera – nie tylko na zewnątrz.

Podczas ostatniego spotkania powitaliśmy dwie nowe firmy

  • Athleticomed Sp. Z o.o.
  • Squash Point s.c.

Athleticomed to spółka zajmująca się rehabilitacją i odnową biologiczną. Firma posiada bogate doświadczenie w leczeniu poważnych schodzeń ortopedycznych oraz kontucji sportowców.

Squash Point zaś to wyspecjalizowane w sportach rakietowych (squasha, badmintona i tenisa stołowego.) przedsiębiorstwo, które działa w Bydgoszczy od 2013 r.

Obie firmy weszły z przytupem do naszego klubu prezentując od razu oferty specjalne dla członków J Academy Business Club.

Spotkanie klubowiczów było również doskonałym miejsce do pochwalenia się świetnymi wynikami naszych młodzików na międzynarodowym turnieju w Turynie. Nasi chłopcy odpali dopiero w ćwierćfinałach rozgrywek. Jednak przywiźli ze sobą pokaźny puchar, a w samej siedzibie Juventusu zostwili świetne wrażenie zorganizowanej i zdycyplinowanej grupy, a także świetnych zawodników (Marcel Michalski został najlepszym zawodnikiem turnieju).

Kolejne spotkanie klubowiczów dopiero w sierpniu! Do zobaczenia!