Mamy już rok!

Mamy już rok!

Juventus Business Club Bydgoszcz ma już rok! Czas szybko leci, a my nadal dynamicznie się rozwijamy!

Koniec lutego, to nowy początek dla JBCB. Piszemy nowy rozdział naszej działalności! Za nami już rok intensywnej pracy, prawie 60 członków oraz inwestycje wewnątrz organizacji, które przekroczyły 1,5 mln złotych! A wszytko to, robimy wspierając szczytny cel, czyli budując profesjonalny oddział szkoły piłkarskiej Juventusu Turyn w Bydgoszczy!

Zaczynaliśmy w grupie 7 przedsiębiorców, a na chwile obecną nasz zespół składa się już z 57 członków, aktywnie działających i wymieniających się usługami i doświadczeniami. Juventus Business Club Bydgoszcz, to nie tylko zwykłe forum przedsiębiorców, ale nade wszystko komityw przyjaciół, którzy potrafią łączyć cele biznesowe z działalnością charytatywną.

Nasz cel, czyli własne boisko dla dzieciaków z Juventusu staje się całkiem realnym marzeniem – podkreśla z nieukrywaną radością, Radosław Michalski, prezes fundacji – Mamy nadzieję, że dzięki aktywności klubowiczów i cały czas rosnącemu gronowi firm, już niedługo będziemy mogli wkopać kamień węgielny pod tą spektakularną inwestycję!

Zwieńczeniem pierwszego roku działalności i swoistą wisienką na torcie było dołączenie do klubu kolejny czterech firmy: Nestle Professiona, AutomatIQ Kamil Hoppe, Stolmar Sp. z o.o., Preservatech Sp. z o.o., a także transfer z pakietu brązowego na srebrny firmy Jarex.

Cieszymy się, że mogliśmy przejść na wyższy pakiet – mówi Jarosław Zielaskowski, wice prezes Jarexsu – Nie ukrywam, że jest to pochodna skuteczności członkostwa w klubie. Dodatkowo nie ma nic przyjemniejszego niż łączenie działalność charytatywnej z biznesem. Ideą naszej firmy jest dzielenie się naszymi zyskami w słusznej inicjatywie.

Mamy nadzieję, że to dobre otwarcie tego roku będzie świetnym prognostykiem na resztę 2018 r. Naszym celem przy świętowaniu 2 roku działalności jest podwojenie liczby członków klubu. Zatem zapraszamy do zapisów do naszego elitarnego grona!