Sierpień jeszcze po staremu…

Sierpień jeszcze po staremu…

Ostatnia odsłona naszego biznesowego śniadania w starej formie była pełna konstruktywnych rozmów oraz, jak zawsze, świetnej atmosfery.

Nowi członkowie, klub który w ciągu roku zdobył prawie 70 członków oraz niezliczoną rzeszę wsparcia wśród zaprzyjaźnionych przedsiębiorców z regionu (i nie tylko).

Jesteśmy dumni, że tak szybko udało nam się zarazić bydgoską elitę przedsiębiorczości do naszej inicjatywy. – mówi, wiceprezes klubu, Maciej Dąbrowski – Przyświeca nam szczytny cel, więc wydaje mi się, że był to mocny przyczynek do tak wzmożonej aktywności firm. Ponadto mocnym argumentem jest również skuteczność naszego przedsięwzięcia. Z tym nie da się dyskutować. – dodaje współzałożyciej Juventus Business Club Bydgoszcz.

Zmiany, zmiany…

Bydgoski klub nadal chce się rozwijać i uskutecznać swoje działania. Stąd zmian formy organizacji spotkań. Klub rezygnuje z organizacji śniadań i zamienia jej na kolacja. Formy popołudniowych i wieczornych rozmów w luźnej atmosferze – mówi, Tomasz Kośmider, Dyrektor JBCB – sprawdziły się nawet lepiej niż dobrze, więc idziemy za ciosem i zamieniamy koncepcję naszych spotkań.

Zmiany mają jeszcze bardziej związać klubowiczów, a nowym firmą de facto ułatwić i zaprezentować tworzenie “biznesów” wewnątrz klubu.

Do zobaczenia w nowej formule już 30 sierpnia.